пиле забавление сблъсквам се бфс велико търново футбол 11 изобилие ритъм симпатичен

Време за празненства във Велико Търново: Етър се завърна в Първа лига! -  Спортни новини
Време за празненства във Велико Търново: Етър се завърна в Първа лига! - Спортни новини

БТА :: БФС обяви промяна в програмата на Първа лига

След 18 години Велико Търново отново ще има международен ръководещ съдия по  футбол - Вестник Борба - областен всекидневник, Велико Търново
След 18 години Велико Търново отново ще има международен ръководещ съдия по футбол - Вестник Борба - областен всекидневник, Велико Търново

Талантите на Пловдив пак са №1 в България

ФУТБОЛ: „Добруджа“ загуби от „Етър“ в контрола във Велико Търново

ФК "Дреновец" | Rujintsi

ЦСКА на балотаж във Велико Търново - Gol

БФС изпълни желание на Младен Кръстаич, България ще играе 2 контроли?

ФУТБОЛ: "Добруджа" загуби в Търново, но запази 11-ото място в крайното  класиране
ФУТБОЛ: "Добруджа" загуби в Търново, но запази 11-ото място в крайното класиране

Български Футболен Съюз - Начало

БФС даде старт на Националната програма за обучение на таланти - По света и  у нас - БНТ Новини
БФС даде старт на Националната програма за обучение на таланти - По света и у нас - БНТ Новини

Сериозни дербита за Купата на БФС при юношите старша възраст

Председателят на Зоналния съвет на БФС във Велико Търново откри зимен  турнир в Павликени | Павликени.com
Председателят на Зоналния съвет на БФС във Велико Търново откри зимен турнир в Павликени | Павликени.com

Купа Велико Търново | ФК БОТЕВ ДЕБЕЛЕЦ

Велико Търново почита Трифон Иванов с детски футболен турнир

Ще дръпнат ли шалтера на българския футбол? БФС може да остане без лиценз

Левски иска да върнат баража на 11 юни: Имаме четири въпроса към БФС

Новини - БФС - Зонален Съвет София

Левски на финал при 18-годишните за Купата на БФС - БГ Футбол - Други -  Gong.bg
Левски на финал при 18-годишните за Купата на БФС - БГ Футбол - Други - Gong.bg

БФС одруса Левски и ЦСКА с по над 11 хиляди лв. – Тема Спорт

Етър” (2006) срещу “Септември” на четвъртфиналите за Купата на БФС | Велико  Търново Спорт
Етър” (2006) срещу “Септември” на четвъртфиналите за Купата на БФС | Велико Търново Спорт

ЗС на БФС във Велико Търново обяви наказанията след 11-ия кръг в СЗ Трета  лига
ЗС на БФС във Велико Търново обяви наказанията след 11-ия кръг в СЗ Трета лига

Глобиха Левски и ЦСКА - София с по 11 300 лева, БФС прибра над 53 000 лв.  от наказания
Глобиха Левски и ЦСКА - София с по 11 300 лева, БФС прибра над 53 000 лв. от наказания

Хебър победи Етър (Велико Търново) – Спортният сайт на Пазарджик

Юношите младша на "Монтана" са шампиони на зона „Велико Търново" - Спорт

Момчетата на „Локо” вдигнаха шампионската купа във Футбол 11 : RegNews.NET  - Новини по всяко време
Момчетата на „Локо” вдигнаха шампионската купа във Футбол 11 : RegNews.NET - Новини по всяко време