Home

обучение Треперете предприеме гарсия тенис Баня връхна дреха Имот

Гарсия и Богдан ще спорят за титлата във Варшава - Тенис - Жени - Gong.bg

БТА :: Каролин Гарсия се оттегли от надпреварата на двойки на Откритото  първенство на САЩ по тенис
БТА :: Каролин Гарсия се оттегли от надпреварата на двойки на Откритото първенство на САЩ по тенис

Гарсия бе затруднена, но е на четвъртфинал в Кливланд – TennisKafe

Каролин Гарсия категорично изживява своя тенис ренесанс през настоящата  година,
Каролин Гарсия категорично изживява своя тенис ренесанс през настоящата година,

Поставената под номер 2 Каролин Гарсия се класира за четвъртфиналите на  тенис турнира в Сан Диего - По света и у нас - БНТ Новини
Поставената под номер 2 Каролин Гарсия се класира за четвъртфиналите на тенис турнира в Сан Диего - По света и у нас - БНТ Новини

Каролин Гарсия ще се бори за титлата в Лион - Тенис - Жени - Gong.bg

Каролин Гарсия триумфира с титлата на турнира по тенис в Бад Хомбург - Утро

Tennis.bg - Каролин Гарсия

Непобедима: Гарсия надви шампионката от 2019-та и записа 11-ти пореден  успех - Tennis.bg
Непобедима: Гарсия надви шампионката от 2019-та и записа 11-ти пореден успех - Tennis.bg

Квалификантка от Китай изхвърли Каролин Гарсия от US Open

Каролин Гарсия триумфира с титлата в Бад Хомбург - Тенис - Жени - Gong.bg

Гарсия: В миналото ми бе трудно заради очакванията към мен – TennisKafe

Каролин Гарсия и Онс Жабур в битка за финала в Ню Йорк - Lupa BG

Американка отстрани шампионката от Синсинати Гарсия - Спорт - БНР Новини

Каролин Гарсия и Арина Сабаленка ще играят за титлата на Финалния турнир на  УТА в САЩ - Утро
Каролин Гарсия и Арина Сабаленка ще играят за титлата на Финалния турнир на УТА в САЩ - Утро

БТА :: Каролин Гарсия се класира за полуфиналите на тенис турнира в Лион

Каролин Гарсия се класира за финала на турнира по тенис в Монтерей - Про  Нюз Добрич
Каролин Гарсия се класира за финала на турнира по тенис в Монтерей - Про Нюз Добрич

БТА :: Барбора Крейчикова се класира за полуфиналите на турнира по тенис в  Сан Диего, Каролин Гарсия и Мария Сакари отпаднаха
БТА :: Барбора Крейчикова се класира за полуфиналите на турнира по тенис в Сан Диего, Каролин Гарсия и Мария Сакари отпаднаха

Каролин Гарсия претърпя операция на крака и приключи с тениса за тази  година - Tennis.bg
Каролин Гарсия претърпя операция на крака и приключи с тениса за тази година - Tennis.bg

Каролин Гарсия обърна Зигемунд и ще играе в четвъртия кръг на Australian  Open - По света и у нас - БНТ Новини
Каролин Гарсия обърна Зигемунд и ще играе в четвъртия кръг на Australian Open - По света и у нас - БНТ Новини