Home

спалня микропроцесор корем глушкова тенис помня Куклен възглавница

Денислава Глушкова се класира за четвъртфиналите на турнира от ITF в  Созопол - По света и у нас - БНТ Новини
Денислава Глушкова се класира за четвъртфиналите на турнира от ITF в Созопол - По света и у нас - БНТ Новини

Денислава Глушкова спечели втора титла на турнира по тенис за

Първо на бал, после на „Ролан гарос“. Наша тенис надежда с токчета на корта  - Спорт - Телеграф
Първо на бал, после на „Ролан гарос“. Наша тенис надежда с токчета на корта - Спорт - Телеграф

Антъни Генов и Денислава Глушкова – шампиони на Държавното лично първенство  по тенис до 18 г. ᐉ Новини - Tribune.bg
Антъни Генов и Денислава Глушкова – шампиони на Държавното лично първенство по тенис до 18 г. ᐉ Новини - Tribune.bg

Денислава Глушкова е на осминафинал при девойките в Австралия - Стадион -  БНР Новини
Денислава Глушкова е на осминафинал при девойките в Австралия - Стадион - БНР Новини

Браво: Денислава Глушкова стартира с победа на турнира по тенис в Оточец -  Спорт - Телеграф
Браво: Денислава Глушкова стартира с победа на турнира по тенис в Оточец - Спорт - Телеграф

Денислава Глушкова стана шампионка на турнира в Анталия

Денислава Глушкова – една от големите надежди на българския тенис - Новини  от Actualno
Денислава Глушкова – една от големите надежди на българския тенис - Новини от Actualno

Гергана Топалова и Денислава Глушкова се класираха за 1/2-финалите в  Созопол - Тенис - Жени - Gong.bg
Гергана Топалова и Денислава Глушкова се класираха за 1/2-финалите в Созопол - Тенис - Жени - Gong.bg

Денислава Глушкова – една от големите надежди на българския тенис |  Корнер.dir.bg
Денислава Глушкова – една от големите надежди на българския тенис | Корнер.dir.bg

Дени Глушкова: Няма време за почивка, идва Ориндж Боул

Димитров и Глушкова... - Българска федерация по тенис | Facebook

Виктория Томова се смъкна със 7 места, 19-годишната Денислава Глушкова  записа рекордно класиране в новата ранглиста на WTA
Виктория Томова се смъкна със 7 места, 19-годишната Денислава Глушкова записа рекордно класиране в новата ранглиста на WTA

Глушкова е на 1/8-финал в Ираклион, Каратанчева и Спасова влязоха в  основната схема – TennisKafe
Глушкова е на 1/8-финал в Ираклион, Каратанчева и Спасова влязоха в основната схема – TennisKafe

БТА :: Денислава Глушкова ще играе за титлата на турнир по тенис в Анталия

Нестеров и Глушкова с успех на турнири по тенис в Тунис

Убедителен старт в Мелбърн за Денислава Глушкова - Спорт

Денислава Глушкова триумфира с титлата на турнира за жени в Санта Марина -  По света и у нас - БНТ Новини
Денислава Глушкова триумфира с титлата на турнира за жени в Санта Марина - По света и у нас - БНТ Новини

Глушкова спаси два мачбола, но загуби в дебюта на "Уимбълдън" - Новини СЕГА

Калоян Шиков и Андрея Глушкова шампиони на сингъл на турнира на Тенис  Европа в Пазарджик
Калоян Шиков и Андрея Глушкова шампиони на сингъл на турнира на Тенис Европа в Пазарджик

Денислава Глушкова със 7 от 7 в Турция

Новини - Българска федерация по тенис

Терзийска спечели българското дерби с Глушкова и ще спори за трофея в  Созопол - Tennis.bg
Терзийска спечели българското дерби с Глушкова и ще спори за трофея в Созопол - Tennis.bg