Home

племенник неделя самолет меси голове в псж представяне кино ексел

Всичко е готово: Меси подписва с ПСЖ • Букмейкър Рейтинги

Лудост в Париж: В 95-ата минута Меси закова 4:3 за ПСЖ, който падаше 2:3  (ВИДЕО) - Спорт - Телеграф
Лудост в Париж: В 95-ата минута Меси закова 4:3 за ПСЖ, който падаше 2:3 (ВИДЕО) - Спорт - Телеграф

Най-после: Лионел Меси вкара първия си гол за ПСЖ в Лига 1 - и то какъв!  (ВИДЕО)
Най-после: Лионел Меси вкара първия си гол за ПСЖ в Лига 1 - и то какъв! (ВИДЕО)

Меси с клубен гол №700, Мбапе - с 200 за ПСЖ

Голове на Меси и Хакими донесоха обрата за ПСЖ над Тулуза ᐉ Новини от  Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ
Голове на Меси и Хакими донесоха обрата за ПСЖ над Тулуза ᐉ Новини от Fakti.bg - Спорт | ФАКТИ.БГ

Феномен: Никой не може да стъпи и на малкия пръст на Меси по голове от  дистанция - Спортни новини
Феномен: Никой не може да стъпи и на малкия пръст на Меси по голове от дистанция - Спортни новини

Меси изравни Алвеш по трофеи и задмина Роналдо по голове

БТА :: Меси обсъжда продължаване на договора с ПСЖ, за да счупи рекорда на  Роналдо по голове в Шампионската лига
БТА :: Меси обсъжда продължаване на договора с ПСЖ, за да счупи рекорда на Роналдо по голове в Шампионската лига

Меси настигна Марадона и Кристиано Роналдо по голове на световни първенства  | Аржентина - Мексико | Световно 2022
Меси настигна Марадона и Кристиано Роналдо по голове на световни първенства | Аржентина - Мексико | Световно 2022

Колко струва един гол на Меси за ПСЖ в Лига 1? - Труд

Нов ракурс: Всички провалени голове и асистенции на Меси за ПСЖ (ВИДЕО)

Дисекция на головете на Лионел Меси: Срещу кои вратари обича да вкарва  аржентинецът?
Дисекция на головете на Лионел Меси: Срещу кои вратари обича да вкарва аржентинецът?

Меси, Роналдо, Роналдо! Двамата големи се позабавляваха един срещу друг в  мач с 9 гола (ВИДЕО) - Световен футбол - Dsport.bg
Меси, Роналдо, Роналдо! Двамата големи се позабавляваха един срещу друг в мач с 9 гола (ВИДЕО) - Световен футбол - Dsport.bg

Лео Меси вкара гол на 40-и отбор в ШЛ | Вестник "ДУМА"

Меси с гол срещу Лил, Мбапе загатна за трансфера в Реал - Труд

Меси задмина Роналдо и вече има най-много голове на клубно ниво (без  приятелските срещи)
Меси задмина Роналдо и вече има най-много голове на клубно ниво (без приятелските срещи)

Супер гол на Меси направи ПСЖ шампион (видео) - Webcafe.bg

Лионел Меси изпревари Пеле - Lupa BG

Героите на деня: Вижте всички голове на Меси и Мбапе в Шампионската лига  (Видео)
Героите на деня: Вижте всички голове на Меси и Мбапе в Шампионската лига (Видео)

Обяснено: Кога може Меси да дебютира за ПСЖ? - Webcafe.bg

Меси вкара първия си гол за ПСЖ при 2:0 над Сити - Flashnews