Home

Припомням си спокойствие пожар областно първенство по футбол очакване Блед потопен

Всички публикации за "Областно първенство по футбол за ветерани"

Деца играят футбол в областното първенство в Димитровград -  Smolyan.bgvesti.NET
Деца играят футбол в областното първенство в Димитровград - Smolyan.bgvesti.NET

Завърши ученическото първенство по футбол в Силистра – Новини Силистра

Versinaj: Областното първенство по футбол в Силистра

Мълния“ Климент е новият шампион на шуменската областна група по футбол -  ШУМ.БГ
Мълния“ Климент е новият шампион на шуменската областна група по футбол - ШУМ.БГ

Отборът „КОМ – 98” – Годеч победи „Ботев – 1937” – Ихтиман на Областно  първенство по футбол за юноши
Отборът „КОМ – 98” – Годеч победи „Ботев – 1937” – Ихтиман на Областно първенство по футбол за юноши

Езиковата спечели Областното първенство по футбол - 24rodopi.com

Новини | SmolyanNews

Евродепутатът Владимир Уручев даде старт на Областно първенство по футбол в  Смолян
Евродепутатът Владимир Уручев даде старт на Областно първенство по футбол в Смолян

Деца играят футбол в областното първенство в Димитровград -  Kardjali.bgvesti.NET
Деца играят футбол в областното първенство в Димитровград - Kardjali.bgvesti.NET

Футболен клуб “Ерма” (Трън) с приз и купа от награждаване на  отбори-призьори от област Перник - Zapadno.com - Сайтът на Брезник, Трън и  региона
Футболен клуб “Ерма” (Трън) с приз и купа от награждаване на отбори-призьори от област Перник - Zapadno.com - Сайтът на Брезник, Трън и региона

Млади футболисти от Приморско триумфираха на Областно първенство в Бургас

Ботев (Пд) спечели областното държавно първенство за ветерани след успех с  дузпи над Локомотив (Пд)
Ботев (Пд) спечели областното държавно първенство за ветерани след успех с дузпи над Локомотив (Пд)

Отборът на Профилирана гимназия ,,Васил Левски” по футбол за юноши 11 –  12-ти клас се класира на Първо място, на провелото се Областно ученическо  първенство на стадион Ямбол Арена – ПРОФИЛИРАНА ГИМНАЗИЯ "
Отборът на Профилирана гимназия ,,Васил Левски” по футбол за юноши 11 – 12-ти клас се класира на Първо място, на провелото се Областно ученическо първенство на стадион Ямбол Арена – ПРОФИЛИРАНА ГИМНАЗИЯ "

Областното футболно първенство продължава в Шумен - Телевизия Шумен

Предстоящи срещи – събота и неделя - Телевизия Шумен

АФК Хасково водач в първенството на Футбол 5

Пълна програма на есенния полусезон на регионалното първенство по футбол на  област Силистра - Кворум Силистра
Пълна програма на есенния полусезон на регионалното първенство по футбол на област Силистра - Кворум Силистра

МФК Варненчик

Класирания – Страница 3 – ОФК Поморие

Седмицата в 150 минути, Финали Областно футболно първенство - Шумен -  YouTube
Седмицата в 150 минути, Финали Областно футболно първенство - Шумен - YouTube

ПГЕЕ “Ломоносов” и СУ “Георги Измирлиев” станаха общински първенци по футбол  | Янтра ДНЕС live
ПГЕЕ “Ломоносов” и СУ “Георги Измирлиев” станаха общински първенци по футбол | Янтра ДНЕС live

Варненски ученици ще представят България на Световно първенство по футбол -  Новини
Варненски ученици ще представят България на Световно първенство по футбол - Новини

Аида” Караманци втори в областното първенство за деца | Община Минерални  бани, Област Хасково
Аида” Караманци втори в областното първенство за деца | Община Минерални бани, Област Хасково