Трима българи с най-високи заявки за световното по щанги - Последни Новини  от DNES.BG
Трима българи с най-високи заявки за световното по щанги - Последни Новини от DNES.BG

Заради липса на финансиране: България няма да участва на Световно по щанги

Христо Христов четвърти на Световното по щанги - Gol

Вальо Генчев остана пети на световното по щанги - Gol

Спас Стайков отива на световно по щанги след 22 г. извън спорта - Последни  Новини от DNES.BG
Спас Стайков отива на световно по щанги след 22 г. извън спорта - Последни Новини от DNES.BG

БТА :: България завърши с шесто място световното първенство по вдигане на  тежести за кадети
БТА :: България завърши с шесто място световното първенство по вдигане на тежести за кадети

17-годишен със злато за България на световното по щанги за мъже (СНИМКИ) -  Общество - Спорт - Новините на NOVA - Nova.bg
17-годишен със злато за България на световното по щанги за мъже (СНИМКИ) - Общество - Спорт - Новините на NOVA - Nova.bg

Еврошампион е отстранен от отбора по щанги преди световното първенство -  Новини СЕГА
Еврошампион е отстранен от отбора по щанги преди световното първенство - Новини СЕГА

щанги Архиви - SlivenPress

България със 7 участници на световното по щанги в Патая

Турнир по вдигане на тежести за ветерани на името на световно признатия  треньор Иван Абаджиев | Вдигане на тежести | Спортен Календар 2023
Турнир по вдигане на тежести за ветерани на името на световно признатия треньор Иван Абаджиев | Вдигане на тежести | Спортен Календар 2023

Определиха състава на България за Световното по щанги ᐉ Новини - Tribune.bg

Слабо начало за българите на световното по щанги - Спорт - БНР Новини

Пращаме пълни отбори на Световното по щанги - Topsport.bg

Страхотно! България завоюва втори медал от Световното по вдигане на тежести  - Спортни новини
Страхотно! България завоюва втори медал от Световното по вдигане на тежести - Спортни новини

Шок в щангите! Христо Христов аут от световното заради COVID - Спорт -  Телеграф
Шок в щангите! Христо Христов аут от световното заради COVID - Спорт - Телеграф

Европейският шампион по щанги Ангел Русев: Неделчо Колев постоянно ни лъже  | Хай Клуб
Европейският шампион по щанги Ангел Русев: Неделчо Колев постоянно ни лъже | Хай Клуб

Карлос Насар заявен за световното по щанги в Рияд

Валентин Генчев остана седми на световното по вдигане на тежести в  Саудитска Арабия - По света и у нас - БНТ Новини
Валентин Генчев остана седми на световното по вдигане на тежести в Саудитска Арабия - По света и у нас - БНТ Новини

България завърши с два малки медала на световното по щанги - Труд

България без голям медал на Световното по щанги | Вестник "ДУМА"

Валентин Генчев остана 7-и в категория до 67 кг на Световното първенство по  вдигане на тежести
Валентин Генчев остана 7-и в категория до 67 кг на Световното първенство по вдигане на тежести

Нов медал за България на световното по щанги в Патая - Спорт

Щангите с три заявки в топ 3 за световното - Труд

Христо Христов донесе второ сребро на България от световното по щанги -  Новини СЕГА
Христо Христов донесе второ сребро на България от световното по щанги - Новини СЕГА

световно-първенство-по-вдигане-на-тежести - публикации — Actualno.com

Световното първенство по вдигане на тежести - пряко по RING и на  btvsport.bg (ВИДЕО) - bTV Спорт
Световното първенство по вдигане на тежести - пряко по RING и на btvsport.bg (ВИДЕО) - bTV Спорт