плантатор хмел гърло на бутилка тенис бг григор художник Полицейски участък разшири

Гледайте на живо: Григор Димитров срещу Фабио Фонини - Tennis.bg

В първокласно тенис зрелище: Григор имаше шансовете си, но Алкарас се оказа  твърде силен - Tennis.bg
В първокласно тенис зрелище: Григор имаше шансовете си, но Алкарас се оказа твърде силен - Tennis.bg

Програма за събота: Григор срещу световния №10 в битка за място в  1/8-финалите на Уимбълдън - Tennis.bg
Програма за събота: Григор срещу световния №10 в битка за място в 1/8-финалите на Уимбълдън - Tennis.bg

Григор: Нещата изглеждат чудесно, но не искам да стоварвам прекалено  напрежение върху себе си - Tennis.bg
Григор: Нещата изглеждат чудесно, но не искам да стоварвам прекалено напрежение върху себе си - Tennis.bg

В опит да достигне финала във Вашингтон: Григор срещу играч със 7 поредни  загуби преди турнира - Tennis.bg
В опит да достигне финала във Вашингтон: Григор срещу играч със 7 поредни загуби преди турнира - Tennis.bg

Програмата в Шанхай: Григор в опит да се класира за първи Мастърс финал от  6 години насам - Tennis.bg
Програмата в Шанхай: Григор в опит да се класира за първи Мастърс финал от 6 години насам - Tennis.bg

Независимо от контузията: Григор Димитров се завръща в топ 20 на света -  Tennis.bg
Независимо от контузията: Григор Димитров се завръща в топ 20 на света - Tennis.bg

Григор имаше шансове да елиминира шампиона Медведев, но напусна Виена след  зрелищна битка - Tennis.bg
Григор имаше шансове да елиминира шампиона Медведев, но напусна Виена след зрелищна битка - Tennis.bg

Гледайте на живо: Григор Димитров срещу Даниел Алтмайер в третия кръг на  Ролан Гарос! - Tennis.bg
Гледайте на живо: Григор Димитров срещу Даниел Алтмайер в третия кръг на Ролан Гарос! - Tennis.bg

След силния Куинс: Григор Димитров записа най-високото си класиране от  началото на сезона! - Tennis.bg
След силния Куинс: Григор Димитров записа най-високото си класиране от началото на сезона! - Tennis.bg

България е сред тенис елита: Григор и още 6 наши сънародници ще участват на  United Cup! - Tennis.bg
България е сред тенис елита: Григор и още 6 наши сънародници ще участват на United Cup! - Tennis.bg

Шампионът в Антверп разделя Григор от място на 1/4-финалите в Париж -  Tennis.bg
Шампионът в Антверп разделя Григор от място на 1/4-финалите в Париж - Tennis.bg

Летящ старт: Григор срази Музети в битката на едноръките бекхенди и е  1/8-финалист във Виена! - Tennis.bg
Летящ старт: Григор срази Музети в битката на едноръките бекхенди и е 1/8-финалист във Виена! - Tennis.bg

След първокласна тенис схватка: Рубльов спря похода на Григор и е финалист  в Шанхай! - Tennis.bg
След първокласна тенис схватка: Рубльов спря похода на Григор и е финалист в Шанхай! - Tennis.bg

Следващият съперник на Григор: 3-кратен АТР шампион, намиращ се в серия от  два 1/2-финала - Tennis.bg
Следващият съперник на Григор: 3-кратен АТР шампион, намиращ се в серия от два 1/2-финала - Tennis.bg

Следващото изпитание пред Григор: Световният №10, който спечели титлата в  Щутгарт - Tennis.bg
Следващото изпитание пред Григор: Световният №10, който спечели титлата в Щутгарт - Tennis.bg

Ранглисти: Григор Димитров отбелязва лек спад в АТР класацията - Tennis.bg

Спиращо дъха представяне: Феноменален Григор срази Мъри и е в третия кръг  на US Open! - Tennis.bg
Спиращо дъха представяне: Феноменален Григор срази Мъри и е в третия кръг на US Open! - Tennis.bg

Да се насладим отново: Пълен запис от класирането на Григор за 1/4-финалите  в Куинс - Tennis.bg
Да се насладим отново: Пълен запис от класирането на Григор за 1/4-финалите в Куинс - Tennis.bg

Програмата за вторник: Ясно е кога Григор Димитров ще открие участието си  на Ролан Гарос! - Tennis.bg
Програмата за вторник: Ясно е кога Григор Димитров ще открие участието си на Ролан Гарос! - Tennis.bg

Статии на тема "тенис бг григор димитров" - Tennis.bg

Турнирите в Китай се завръщат: Ето кой ще е първият турнир за Григор след  US Open - Tennis.bg
Турнирите в Китай се завръщат: Ето кой ще е първият турнир за Григор след US Open - Tennis.bg

За 20 минути игра и без загубен гейм: Григор опустоши Тиафо и е  1/8-финалист на Уимбълдън! - Tennis.bg
За 20 минути игра и без загубен гейм: Григор опустоши Тиафо и е 1/8-финалист на Уимбълдън! - Tennis.bg

Жребият в Пекин: Григор стартира срещу екзекутора на Надал от АО; Алкарас е  в същата половина - Tennis.bg
Жребият в Пекин: Григор стартира срещу екзекутора на Надал от АО; Алкарас е в същата половина - Tennis.bg