Новак Джокович е най-мразеният в тениса - bTV Спорт

Отстраняват Джокович от тениса заради отказана допинг проба? - glasnews.bg

Новак Джокович игра тенис с деца на улица в Белград - Topsport.bg

Невиждан рекорд в тениса за Новак Джокович : skandal.bg

В епохата “Джокович” загинаха обещаващи кариери, но тенисът спечели  милиарди - 168 Часа
В епохата “Джокович” загинаха обещаващи кариери, но тенисът спечели милиарди - 168 Часа

Новак Джокович победи Александър Зверев за място на финала в Синсинати - По  света и у нас - БНТ Новини
Новак Джокович победи Александър Зверев за място на финала в Синсинати - По света и у нас - БНТ Новини

Джокович - Алкарас ще е финалът в Синсинати

Тенис властите в Австралия ласкаят Джокович - Труд

БТА :: Новак Джокович преди турнира по тенис в Синсинати: "В мен все още  гори огън"
БТА :: Новак Джокович преди турнира по тенис в Синсинати: "В мен все още гори огън"

Джокович отстъпи върха в тениса, вече е 3-ти в света - Спортни новини

Шампионът, чиято воля не познава граници: Новак Джокович на 35 - Tennis.bg

Поискаха доживотно отстраняване на Джокович от тениса - Webcafe.bg

Джокович спечели финалния турнир на АТР - Спорт - БНР Новини

Джокович: Искам на надгробната ми плоча да пише, че съм най-успешният  тенисист в историята - Tennis.bg
Джокович: Искам на надгробната ми плоча да пише, че съм най-успешният тенисист в историята - Tennis.bg

БТА :: Новак Джокович: "Чувствам се гладен за успехи, за повече титли от  Големия шлем, за още постижения в тениса"
БТА :: Новак Джокович: "Чувствам се гладен за успехи, за повече титли от Големия шлем, за още постижения в тениса"

В дуела на двамата най-добри: Джокович изнесе тенис лекция на Алкарас и ще  търси реванш от Синер - Tennis.bg
В дуела на двамата най-добри: Джокович изнесе тенис лекция на Алкарас и ще търси реванш от Синер - Tennis.bg

Новак Джокович завърши с победа груповата фаза на Финалите на ATP - По  света и у нас - БНТ Новини
Новак Джокович завърши с победа груповата фаза на Финалите на ATP - По света и у нас - БНТ Новини

Джокович се радва, че феновете са срещу него - Спортни новини

Джокович започна със стил на Ю Ес Оупън - Gol

Джокович улесни максимално задачата си да завърши годината като №1 –  TennisKafe
Джокович улесни максимално задачата си да завърши годината като №1 – TennisKafe

Джокович прегази Алкарас и ще търси реванш от Синер в двубой за титлата в  Торино - Bgonair
Джокович прегази Алкарас и ще търси реванш от Синер в двубой за титлата в Торино - Bgonair

След Алкарас и Джокович се класира за финалите на АТР

MAX Sport 1 ще излъчи тенис двубоя между Новак Джокович и Григор Димитров  за титлата на Мастърс турнира в Париж - Trafficnews.bg - Trafficnews.bg
MAX Sport 1 ще излъчи тенис двубоя между Новак Джокович и Григор Димитров за титлата на Мастърс турнира в Париж - Trafficnews.bg - Trafficnews.bg

Каучукът Джокович - SportStation.bg

Джокович се класира без проблеми за 1/4 финалите при мъжете на Откритото  първенство на САЩ
Джокович се класира без проблеми за 1/4 финалите при мъжете на Откритото първенство на САЩ